Z przyjemnością informujemy, że firma Polstal S.J. Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec podpisała nową umową sponsorską z Zagłębiem Sosnowiec na sezon 2023/2024. Na mocy porozumień firma z branży stalowej zwiększyła swoje wsparcie dla naszego Klubu.

Firma Polstal jako jeden z najdłużej wspierających Zagłębie Sosnowiec podmiotów (nieprzerwanie od 2018 roku) nową umową umocniła się w czołówce największych sponsorów Klubu. Marka Polstal była mocno eksponowana na Stadionie Ludowym, a począwszy od meczu otwarcia Stadionu ArcelorMittal Park z GKS Katowice błyskotliwie weszła razem z nami między mury nowego obiektu, współtworząc ekspozycyjny krajobraz meczu piłkarskiego Zagłębia. Od sezonu 2023/2024 ekspozycji reklamowych firmy z branży stalowej będzie jeszcze więcej.

W ofercie firmy Polstal znajdują się materiały ze stali zwykłej konstrukcyjnej, kotłowej, chromowej, nierdzewnej czy żarowej, zapewniając klientom indywidualną wyceną produktów. Firma Polstal współpracuje z wiodącymi producentami wyrobów hutniczych zarówno z Polski, jak i zagranicy. Wśród jej klientów znajdują się producenci konstrukcji stalowych i przedstawiciele firm z branży energetycznej, którzy cenią sobie profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie.

Od 2013 roku firma posiada również zaawansowany technologicznie zakład konstrukcji stalowych znajdujący się w Będzinie, w którym to samodzielnie wytwarza elementy gotowych konstrukcji stalowych, oferując dodatkowo ewentualny montaż.

Więcej informacji na temat firmy Polstal można znaleźć na stronie internetowej firmy!

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i że wciąż możemy grać w jednej drużynie!

Share