Z przyjemnością informujemy, że bukmacher Betcris został nowym sponsorem Zagłębia Sosnowiec. Umowa została dziś podpisana na stadionie piłkarskim ArcelorMittal Park.

Zakłady bukmacherskie Betcris weszły na polski rynek jako jeden z najmłodszych, ale również najbardziej doświadczonych podmiotów. Historia firmy sięga 1985 roku, właśnie wtedy został otwarty pierwszy dominikański punkt przyjmowania zakładów bukmacherskich. Do tej pory firma Betcris kojarzona była głównie z krajami Ameryki Środkowej, takimi jak Panama czy Dominikana, a teraz jest dostępna również w Polsce. Zagraniczne doświadczenie jest z pewnością ogromnym atutem dla graczy, którzy mogą skorzystać z czegoś nowego na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

W ofercie zakładów bukmacherskich Betcris znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do obstawiania wydarzeń z całego świata. Możesz być pewien, że w ofercie zakładów bukmacherskich nie zabraknie Twoich ulubionych rozgrywek! Legalny bukmacher Betcris ma także dla swoich Klientów wiele ciekawych bonusów bukmacherskich. Mogą z nich skorzystać zarówno nowi Gracze, jak i stali klienci. Szczególnie kuszące są bonusy dla początkujących – to doskonała opcja na obstawianie bez ryzyka. Polski bukmacher Betcris dla nowych Graczy ma unikalny Pakiet Powitalny, który wynosi aż do 1400 PLN – do skorzystania z bonusu służy kod promocyjny Betcris! TOTALNY ZWROT PODATKU jest bonusem, który 7 dni w tygodniu umożliwia Ci FREEBET do 50 PLN. FREEBET 20 PLN NA URODZINY to opcja dla graczy w dniu ich urodzin. 

Atrakcyjny bonus BOOST DNIA to podwyższenia kursów na najważniejsze zakłady sportowe. Dzięki bonusowi KUPON DNIA możesz stawiać na wydarzenia po wyższym kursie niż w opcji standardowej. KURSOWY BOOST to bonus bukmacherski, dzięki któremu możesz postawić na najwyższe kursy na polskim rynku na wydarzenia sportowe i esportowe. Firma posiada licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielanie zakładów sportowych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Share