WhatsApp-Image-2023-04-12-at-15.40.02

Aures gra dalej z naszą Akademią!

Miło nam poinformować, że mająca swoją siedzibę w Sosnowcu firma Aures Sp. z o. o. pozostaje Oficjalnym Sponsorem Akademii Zagłębia Sosnowiec. Umowa została przedłużona do końca sezonu 2023/2024.

Na spotkaniu podsumowującym pierwszy rok współpracy oraz prezentującym nowy obiekt ArcelorMittal Park Zagłębie S.A. reprezentowali Łukasz Girek – Dyrektor Akademii oraz Rafał Jabłoński – specjalista ds. Sponsoringu. Firmę Aures Sp. z o. o. Reprezentowali Kristijan Fiket – pochodzący z Chorwacji Prezes Zarządu oraz Tomasz Kajmowicz – Wiceprezes Zarządu oraz pracownicy administracyjni firmy. 

Umowa o współpracę została przedłużona do końca sezonu 2023/2024. W jej ramach firma pozostanie Oficjalnym Sponsorem Akademii Zagłębia Sosnowiec i dalej będzie obejmować patronatem grupę kat. F2 (rocznik 2014), prowadzoną przez Trenerów Adriana Barańskiego i Damiana Frącza.

Aures jest spółką działającą w obszarze „automotive”, zlokalizowaną w Sosnowcu przy ulicy Mikołajczyka 50. Prawie 20–letnie doświadczenie we współpracy z największymi producentami samochodów w Polsce postawiło firmę na pozycji lidera w wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Aures specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technologicznie części z tworzyw sztucznych metodą wtryskową oraz w metalizacji próżniowej komponentów używanych do wytwarzania oświetlenia samochodowego. Firma stale się rozwija i stawia nie tylko na ciągłe podnoszenie kwalifikacji kadry, ale także nieustanne inwestowanie w nowe technologie, dzięki którym produkty uzyskują jakość na światowym poziomie.

Więcej o ofercie naszego sponsora przeczytacie na jego stronie internetowej

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że jesteście w naszej zagłębiowskiej rodzinie! 

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *